Стажування для офтальмологів

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у міжнародному курсі навчання для лікарів офтальмологів

Вінницький національний університет ім. М. І. Пирогова в травні 2019 року, має честь приймати на своїй університетській базі учасників Європейськоі школи передового навчання в офтальмологіі

(ESASO- European School for Advanced Studies in Ophthalmology)

До участі запрошуються практичні лікарі офтальмологи, викладачі кафедри очних хвороб навчальних закладів, клінічні ординатори та аспіранти.

ESASO (European School for Advanced Studies in Ophthalmology,
Європейська школа передових досліджень в офтальмології) була відкрита в Навчальному центрі Університету Лугано (Швейцарія) в 2008 році з метою навчання і тренувань офтальмологів, заснованих на навичках колег з усього світу та підтримки різних університетів. В Європі представлені філії ESASO в Італії, Польщі, Словенії, з 2010 року існує кампус в Азії.

З 13.05.19 по 17.05.2019 р. вперше буде проходити модуль «Сornea and Corneal Refractive Surgery» в Україні за участі провідних світових офтальмологів.

Реєстрація на курс розпочата з 14.01.2019 року на офіційному сайті ESASO https://esaso.org/education.

Офіційна мова викладання на модулі-англійська.

Робота ESASO спрямована на сприяння поширенню нового і ефективного офтальмологічного навчання. ESASO пропонує як теоретичне так і практичне навчання.

Навчальна програма в Україні складена за участі команди експертів з визнаним клінічним і викладацьким досвідом (координатор курсу Jose L. Guell).

 

Ваша робота у проекті ESASO надасть вам можливість пройти 5-денний інтенсивний офтальмологічний курс, як практичної так і теоретичної підготовки. Ви отримаєте відмінний досвід соціальної взаємодії та навички командної роботи, адже курс є інтернаціональним. Отримаєте сертифікат міжнародного зразку із кредитами.

 

Всю додаткову інформацію, щодо організаціі ESASO та проведення курсу в Україні  (вартість курсу, проживання та інше) Ви можете отримати на сайті https://esaso.org/ та у координатора проекту від України – зав. каф. Очних хвороб ВНМУ ім. М.І. Пирогова Малачкової Наталії Валентинівни за телефоном (067) 452-75-40 та ophthalmology@vnmu.edu.ua.

 

Попередня програма курсу у додатку.

 

 

КАК МЫ РАБОТАЕМ?