esol

Сертифікат ESOL для ліцензування лікарем на Мальдівах

Сертифікат ESOL тепер визнається у Maldives Medical and Dental Council! З лютого 2019 року усі медичні працівники, які планують пройти реєстрацію у Maldives Medical and Dental Council можуть подавати сертифікати ESOL  на рівень не нижче B2, як документ підтверджуючий рівень володіння англійською мовою (окрім вже відомих сертифікатів IELTS та TOEFL iBT).

Реєстрація на іспит ESOL:

Для паперової форми іспиту зареєструватися потрібно за 10 днів.

Комп’ютерна версія тесту передбачає зручну реєстрацію за 2 дні до іспиту. Фіксованих дат для ESOL немає.

Результати доступні упродовж двох тижнів для тестування на паперовому носії та п’яти робочих днів на комп’ютері.

Тривалість іспиту – 2 год. 30 хв.

У день іспиту при собі потрібно мати паспорт для посвідчення особи, закордонний паспорт (за умови наявності), квитанцію про оплату.

Про іспит:

ESOL – міжнародний іспит зі знання англійської мови на усіх рівнях Загальноєвропейської  системи оцiнювання знань iноземних мов (Common European Framework — CEFR).  Іспит розроблений однією з провідних екзаменаційних рад Великої Британії  LanguageCerf , яка регулюється Міністерським департаментом Ofqual з питань кваліфікації та іспитів Англії. Тест ESOL відповідає кваліфікаційним критеріям Європейської Асоціації розробників мовних тестів (ALTE). Детальна інформація про тест представлена на сайті екзаменаційної системи https://www.languagecert.org

Сертифікати міжнародного іспиту ESOL мають широке визнання серед роботодавців, міністерств та навчальних закладів у багатьох країнах світу. Результат тестування має безстроковий термін дії і не потребує підтвердження.

ESOL International доступний на всіх рівнях CEFR – A1-C2.

Переваги іспиту ESOL:

  • гнучкі дати іспиту – можна вибрати зручну дату складання кожного місяця;
  • сертифікат ESOL має безстроковий термін дії;
  • швидкі результати – можливість отримати електронний сертифікат і оригінал, який буде надісланий поштою, упродовж 10 робочих днів.

Доступні дві версії іспиту ESOL – паперова та комп’ютерна. Іспит ESOL складається з чотирьох частин: аудіювання, читання, письмо та усне мовлення. Для обох тестових режимів частина «Усне мовлення» завершується бесідою з екзаменатором віч-на-віч.

КАК МЫ РАБОТАЕМ?