Охорона здоров’я України, як і наша держава в цілому переживають надзвичайно складний, переломний час. Після Революції гідності і перезавантаження влади для всіх стало очевидним, що необхідні рішучі зміни і лікарська громада не може залишатися осторонь. Давно назріло питання введення лікарського самоуправління, яке має місце в країнах Європейського Союзу та інших державах.

В проекті «Українська Медична Рада» сьогодні задіяні справжні професіонали та патріоти. Ми впевнені, що завдяки ним ми зможемо внести свій вклад у реформування системи управління охорони здоров’я, а також доб’ємося значних покращень умов праці для українських медиків.

Для нас всі лікарі були і залишаються справжніми професіоналами своєї справи, котрим ми довіряємо здоров’я цілої нації. Сьогодні, кожний член нашої організації ─ гордість всього суспільства, міць і основа кадрового складу будь-якого приватного чи державного закладу охорони здоров’я не тільки України, але й інших країн. Українська Медична Рада готова захищати зареєстрованих членів організації, за умови, що вони будуть виконувати затверджені та вивірені професійними медичними асоціаціями стандарти лікування та етичні норми поведінки. В цьому проявляється солідарна відповідальність лікаря перед медичною громадою, а громади ─ перед лікарем. Медична Рада зацікавлена включати до своїх лав тільки гідних лікарів, надійних професіоналів з незаплямованою репутацією.

Ми стали на довгий та складний шлях. Перед нами стоїть велика організаційна робота і я впевнений, що ми зможемо задовольнити необхідність в саморегулюванні професійної медичної діяльності в нашій новій, відродженій та незалежній країні. Я хочу запросити до лав членів Української Медичної Ради всіх майбутніх та теперішніх лікарів, які допоможуть сформувати нову концепцію розвитку сфери охорони здоров’я.

БІЛАН СТАНІСЛАВ ЮРІЙОВИЧ 


Посада: Президент всеукраїнської громадської організації «Українська Медична Рада»

Функції: представництво інтересів організації на всіх рівнях, управління організацією

E-mail: president@mcu.org.uainfo@mcu.org.ua 

Телефон: +38(050) 405-03-47 , +38(044) 592-05-75