Екзамен IFOM CS вперше в Україні

Вперше в Україні відбудеться міжнародний екзамен IFOM CS.

IFOM Clinical Sciences проводиться з метою надання студентам можливості перевірити свої знання за міжнародними стандартами та отримати сертифікат NBME у випадку позитивного результату.

Розробником тесту є Національна рада медичних екзаменаторів США (NBME), яка разом з Федерацією медичних рад США (FSMB) розробила та спонсує американські кваліфікаційні тести USMLE.

На екзамен зможуть зареєструватись цьогорічні випускники та студенти 6-го курсу, які вже взяли участь в ліцензійному інтегрованому іспиті «Крок 2. Загальна лікарська підготовка». 23 червня – останній день реєстрації на екзамен. Дати здачі будуть розподілені на кінець червня та першу половину липня 2017 року.

Матеріали екзамену складені за протоколами американського іспиту USMLE STEP II і є скороченим варіантом названого екзамену.  Завдання екзамену включають 160 тестових питань (MCQ) з галузей клінічної медицини, зокрема сімейної медицини, терапії, акушерства і гінекології, педіатрії, психіатрії, хірургії. Тривалість екзамену є вдвічі меншою, ніж аналогічного екзамену USMLE. Значно нижчою є й ціна за реєстрацію – 150 доларів в гривневому еквіваленті.

До участі в екзамені зацікавлені лікарі, які планують трудову еміграцію за кордон та бажають оцінити свою підготовку за світовим стандартом й свої шанси перед здачею відповідного кваліфікаційного екзамену, зокрема американського USMLE.  IFOM CS приймається також як еквівалент USMLE для участі в післядипломних програмах та програмах обміну за кордоном.

Нагадуємо, що цього року студенти вже здавали іспити за програмою IFOM в рамках порівняльного аналізу системи підготовки студентів-медиків в Україні, який був ініційований України.

Добавить комментарий

Your email address will not be published.