Certificate of completion of Pre-Graduate Medical and Surgical Training

Certificate of completion of Pre-Graduate Medical and Surgical Training

Сертифікати видаються тільки тим медичним спеціалістам, які були попередньо зареєстровані в Українській Медичній Раді і пройшли процедуру верифікації документів! Заяви на видачу сертифіката приймаються після реєстрації і безпосередньо під час її проведення.

Що собою являє Certificate of completion of Pre-Graduate Medical and Surgical Training?


Українська Медична Рада видає Certificate of completion of Pre-Graduate Medical and Surgical Training, що є одним їз головних і необхідних документів, який повинен мати будь-який медичний спеціаліст. Certificate of completion of Pre-Graduate Medical and Surgical Training включає в себе список «ротацій» по різним медичних і хірургічним дисциплінам, включаючи терапію, інфекційні хвороби, педіатрію, алергологію, загальну хірургію, онкологію, акушерство та гінекологію, анестезіологію і реанімацію і т.д., із зазначенням кількості годин, місця проходження практики, а також відомості про державні випускні іспити, здобутої спеціальності та номер виданого диплома.

У яких установах лікарі проходять переддипломну практику?


Клінічну практику лікар проходить на базі університетських клінік, повністю відповідають вимогам проходження практики / субординатуру. Успішне завершення програми навчання і клінічної практики на базі університетських клінік за обраною спеціальністю передбачає отримання особою, якій присвоюється кваліфікація “лікар”, загальних і спеціальних фундаментальних і професійно-орієнтованих знань, умінь, навичок, необхідних для виконання типових професійних завдань, пов’язаних з її діяльністю лікаря на відповідній посаді.

Термін видачі сертифіката?


Видача Certificate of completion of Pre-Graduate Medical and Surgical Training займає 7-10 робочих днів, за умови що заявник вже зареєстрований в Українській Медичній Раді.

Як отримати отримати Certificate of completion of Pre-Graduate Medical and Surgical Training?


  • Зареєструватися в Українській Медичній Раді:
    • Подати заяву особисто, поштою або через Е-сервіс
    • Сплатити реєстраційний внесок
    • Отримати підтвердження про реєстрацію та реєстраційний сертифікат
  • Подати заяву на отримання Certificate of completion of Pre-Graduate Medical and Surgical Training (особисто, поштою або через Е-сервіс)
  • Оплатити видачу документа (вартість і способи оплати уточнюйте по телефону +38 (050) 405-03-47)
  • Отримати документи будь-яким зручним способом