Experience certificate

Experience certificate (подтверждение стажа)

Сертифікати видаються тільки тим медичним спеціалістам, які були попередньо зареєстровані в Українській Медичній Раді і пройшли процедуру верифікації документів! Заяви на видачу сертифіката приймаються після реєстрації і безпосередньо під час її проведення.

Що собою являє Experience Certificate?


Experience Certificate – це документ, який видається з метою підтвердження фактичного місця роботи, займаної посади, а також при необхідності розміру заробітної плати, стажу роботи співробітника і т.д. Цей сертифікат може видаватися для пред’явлення в іноземні реєстраційні органи для отримання ліцензії на медичну практику, а також роботодавцям під час пошуку роботи.

Для чого він потрібен?


Даний документ допомагає майбутньому роботодавцю дізнатися про можливості кандидата, а також отримати більш детальну інформацію стосовно попередньої роботи потенційного співробітника. При працевлаштуванні за кордоном іноземний роботодавець приділяє увагу документам такого типу, тому що інформація в сертифікаті викладається коротко і охоплює все, що стосується тривалості роботи, її опису, обов’язків і т.д.

Яку інформацію містить сертифікат?


Крім характеристики людини як співробітника Experience Certificate також описує його, як особистість: характер, сильні сторони, навички, які були отримані на попередніх роботах. Якщо Ви хочете отримати високооплачувану посаду, сертифікат такого типу буде служити величезною перевагою перед іншими кандидатами на вакансію.

Термін видачі сертифіката?


Видача Certificate of Experience займає 7-10 робочих днів, за умови що заявник вже зареєстрований в Українській Медичній Раді.

Як отримати Certificate of Experience?


  • Зареєструватися в Українській Медичній Раді:
    • Подати заяву на реєстрацію особисто, поштою або через Е-сервіс
    • Сплатити реєстраційний внесок
    • Отримати підтвердження про реєстрацію та реєстраційний сертифікат
  • Подати заяву на отримання Certificate of Experience (особисто, поштою або через Е-сервіс)
  • Оплатити видачу документа (вартість і способи оплати уточнюйте по телефону +38 (050) 405-03-47)
  • Отримати документи будь-яким зручним способом