Дозвіл від України на медичну практику

Дозвіл від України на медичну практику

Іноземці, якї бажають здійснювати медичну практику на території України, повинні отримати дозвіл на професійну діяльність від Міністерства охорони здоров’я України. Для цього потрібно подати заяву (лікарі і провізори – в , середній медперсонал – в обласні управління охорони здоров’я), до якої додаються:

  • довідка про визнання диплома в Україні (надається в результаті нострифікації)
  • диплом;
  • сертифікат фахівця;
  • документ, що підтверджує стаж роботи (як правило, це трудова книжка; для країн, де трудові книжки не ведуться, можна надати інші документи, що підтверджують місце роботи заявника, наприклад копії контрактів, накази про призначення на посаду і т.д.);
  • ідентифікаційний код, отриманий в Україні;
  • копії всіх документів про подальшу освіту, включаючи курси підвищення кваліфікації, сертифікати тощо, контракти на роботу і т.п.

Результатом розгляду заяви часто стає призначення додаткових умов для отримання дозволу на медичну практику – наприклад: стажування, інтернатура, курси спеціалізації, легалізація категорії тощо. Тривалість кожної з процедур визначається фахівцями Міністерства залежно від рівня освіти і кваліфікації.
Українська Медична Рада надає юридичну підтримку іноземним фахівцям з питань визнання кваліфікацій і отримання всіх дозволів для офіційного працевлаштування в Україні. Вартість супроводу та отримання дозволу на працевлаштування визначається за домовленістю сторін.