Certificate of Good Standing (CGS)

Certificate of Good Standing (CGS)

Сертифікати видаються тільки тим медичним спеціалістам, які були попередньо зареєстровані в Українській Медичній Раді і пройшли процедуру верифікації документів! Заяви на видачу сертифіката приймаються після реєстрації і безпосередньо під час її проведення.

Сертифікат про бездоганну репутацію (або Certificate of Good Standing) служить підтвердженням хорошої репутації медичного фахівця. Видачею сертифікату Good Standing займається спеціальний Комітет з етики, що входить до складу Департаменту етики УМР, на підставі підписаної в 2006 році Единбурзької Угоди про обмін інформацією про професійний статус медичних працівників. Certificate of Good Standing, що видається Українською Медичною Радою, буде необхідний фахівцям, які збираються продовжувати навчання або займатися медичною практикою закордоном. Сертифікат Good Standing свідчить про те, що його власник:

 • Не є в даний час обєктом перевірок з боку Комітету з етики УМР;
 • Не є об’єктом дисциплінарних покарань, які тягнуть за собою виключення лікаря з реєстру;
 • Не допускав дисциплінарних порушень і не має звинувачень або скарг на його адресу.

Видача сертифіката Good Standing передбачає оплату адміністративного збору. За запитом лікаря, сертифікат може бути надіслано поштою в іноземний компетентний реєстраційний орган або на будь-яку іншу адресу. Згідно з правилами УМР, термін дії сертифіката Good Standing обмежений одним роком, однак відповідно до правил інших реєстраційних органів, сертифікат стає недійсним вже через 3-6 місяців. У такому випадку лікар повинен подати нову заяву в УМР на видачу сертифіката. Для того, щоб подати заяву на видачу сертифіката Good Standing, скористайтеся нашим порталом «Е-сервіс». Також ви можете зв’язатися з нами для отримання більш детальної інформації.

Термін видачі сертифіката?


Видача Certificate of Completion of Internship займає 7-10 робочих днів, за умови що заявник вже зареєстрований в Українській Медичній Раді.

Як отримати Certificate of Good Standing?


 • Зареєструватися в Українській Медичній Раді:
  • Подати заяву на реєстрацію особисто, поштою або через Е-сервіс
  • Сплатити реєстраційний внесок
  • Отримати підтвердження про реєстрацію та реєстраційний сертифікат
 • Подати заяву на отримання Certificate of Good Standing (особисто, поштою або через Е-сервіс)
 • Оплатити видачу документа (вартість і способи оплати уточнюйте по телефону +38 (050) 405-03-47)
 • Отримати документи будь-яким зручним способом

Більше інформації на сторінці Certificate of Good Standing.