Освіта в УМР

Курси при Українській Медичній Раді

english_class

Загальні курси

Загальні курси англійської та німецької мови без спеціалізації з медицини підійдуть тим слухачам, які хочуть розмовляти іноземною мовою в будь-яких життєвих ситуаціях.

t1larg.medical.class.ts

Спеціалізовані курси

Спеціалізовані курси в Українській Медичній Раді націлені на опрацювання та освоєння медицини, а також її окремих розділів на іноземних мовах.

[ File # csp6594816, License # 1423450 ]
Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
(c) Can Stock Photo Inc. / VIPDesignUSA

Екзаменаційні курси

Екзаменаційні курси були розроблені для медичних фахівців, яким потрібно скласти іспити для отримання ліцензії на медичну практику за кордоном.

Якісна освіта є запорукою професіоналізму лікаря і безпеки наданих ним медичних послуг. У той час, як державні вищі навчальні заклади надають майбутнім медикам всі необхідні знання для успішної роботи в лікарнях та інших установах охорони здоров’я України, департамент освіти Медичної Ради України пропонує всім бажаючим пройти мовні курси, які дозволять набути фундаментальні знання англійської та німецької, а також допоможуть ознайомитися з особливостями медицини різних країн. Наші курси та тренінги надають можливість відкрити для себе нові кар’єрні можливості, взяти участь в міжнародних конференціях і симпозіумах, а також успішно скласти іспити іноземних реєстраційних органів, які потрібні для отримання ліцензії на лікарську практику. У департаменті працюють висококваліфіковані викладачі з медичною і філологічною освітою, кожен з яких є автором одного і більше навчальних курсів і посібників, які успішно застосовуються для індивідуальних і групових занять.

Наші мовні курси в першу чергу призначені для:

 • студентів медичних училищ, коледжів та вузів, які хочуть взяти участь в міжнародних волонтерських програмах, семінарах, конференціях і форумах, а також отримати можливість набути нових знань з іноземних джерел;
 • лікарів інтернів, які після отримання спеціалізації хочуть продовжити навчання в закордонних медичних школах або пройти стажування в іноземному закладі охорони здоров’я;
 • практикуючих медичних фахівців (у тому числі молодшого і середнього медичного персоналу), які вже мають чималий досвід роботи в різних сферах охорони здоров’я, але хочуть при цьому підвищити свої мовні знання для різних цілей, наприклад, для працевлаштування закордоном або спілкування з колегами-іноземцями;
 • викладачів медичної англійської, які зацікавлені в підвищенні своїх кваліфікацій і наданні якісних освітніх послуг;
 • усних і письмових перекладачів, які працюють у сфері медицини, фармацевтики, клінічних досліджень і т.д .;

Популярні курси

Медична англійська
Загальна англійська
DHA/HAAD/MOH
TOEFL
IELTS
PLAB
USMLE
Медична німецька

Анкета для запису на курс

  Прізвище, Ім'я, По батькові (обов'язково)

  E-mail (обов'язково)

  Телефон (обов'язково)

  Курс

  Дата початку навчання

  Коментар