Верифікація документів

Верифікація документів

Процес верифікації документів є важливим етапом реєстрації медичного спеціаліста в Українській Медичній Раді. Він включає в себе перевірку освітніх документів таких як дипломи, документи про післядипломну освіту, сертифікати спеціаліста, сертифікати про підвищення кваліфікації і т.д. Також, при необхідності, Українська Медична Рада перевіряє інформацію про отриманий досвід і інші документи, які відносяться до професійної діяльності лікаря.
Верифікація служить запорукою того, що всі дані, які відображені в реєстраційному сертифікаті УМР і містяться в реєстрі, є правдивими. У разі, якщо кандидат на реєстрацію надає неправдиві відомості або підроблені документи, Український Медичний Рада уповноважена повідомити відповідним державним органам, а також іноземним ліцензуючим відомствам про дану подію. Українська Медична Рада, як і інші реєстраційні органи, розцінює спробу реєстрації з підробленими документами як грубе порушення, яке призводить до заборони на практику на території країни.
Послугою верифікації документів можуть скористатися не тільки кандидати на реєстрацію, а й іноземні органи. УМР тісно співпрацює з низкою іноземних Медичних Рад і Асоціацій, які з нашою допомогою встановлюють факт достовірності документів іноземців-випускників українських вищих навчальних закладів, підтримуючи, таким чином, високий рівень охорони здоров’я в своїх країнах.