Структурні підрозділи

Українська рада медсестер і акушерок

УРМА – це структурний підрозділ всеукраїнської громадської «Українська Медична Рада», який займається захистом і задоволенням законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів його членів. Основними завданнями організації є сприяння формуванню загальнодержавного реєстру професійно практикуючих медичних фахівців та інтеграції системи медичного обслуговування України в європейську систему охорони здоров’я відповідно до стандартів Євросоюзу, а також підтримка високого професійного рівня медичного обслуговування і об’єднання фахівців у цій галузі для подальшої співпраці

  • Реєстрація та сертифікація медсестер і акушерок
  • Переклад і легалізація документів
  • Консультації з працевлаштування в Україні та за кордоном
  • Курси вивчення іноземних мов
  • Проведення іспитів
  • Юридичний супровід контрактів

Українська Рада Медсестер і Акушерок (The Ukrainian Council of Nursing and Midwifery) проводить міжнародну систему реєстрації в Україні.

Реєстр Української Ради Медсестер і Акушерок складається з трьох секторів:

• Медсестри
• Акушерки
• Спеціалізовані медсестри.

Всі медичні сестри, акушерки та спеціалізовані медичні сестри можуть пройти реєстрацію в УРМА якщо вони:

• отримали освіту і практикують в Україні;
• отримали освіту в Україні та практикують за кордоном;
• отримали освіту за кордоном і практикують в Україні;

Для реєстрації в УСМА кандидат повинен подати заяву в паперовій або електронній формі. Після подачі заявки, члени ради приймають рішення про необхідність проведення інтерв’ю з кандидатом або про відмову, про який інформує письмово. Процедура реєстрації займає від 2-х до 4-х тижнів. Більш детальна інформація для медичних сестер і акушерок, які бажають зареєструватися в УСМА, доступна на сайті організації http://nursingmidwiferycouncilukraine.org/registration.html.

Сертифікати Good Standing видаються тільки тим медичним фахівцям, які були попередньо зареєстровані в Українській Раді Медсестер і Акушерок і пройшли процедуру верифікації документів!
Видача сертифіката Good Standing передбачає оплату адміністративного збору. За запитом медичного фахівця, сертифікат може бути надіслано поштою в іноземний компетентний реєстраційний орган або на будь-яку іншу адресу. Згідно з правилами УРМА, термін дії сертифіката Good Standing обмежений одним роком, однак відповідно до правил інших реєстраційних органів, сертифікат стає недійсним вже через 3-6 місяців. В такому випадку медичний фахівець повинен подати нову заяву в УРМА на видачу сертифіката. Більш детальну інформацію можна дізнатися, зв’язавшись з УРМА по телефону +38 (044) 592 05 75 або електронною поштою info@nursingmidwiferycouncilukraine.org

Україна, м Київ, вул. Івана Франка 25/40
тел. +38 (044) 592 05 75
e-mail:info@nursingmidwiferycouncilukraine.org

Українська професійна рада охорони здоров'я

Українська Професійна Рада Охорони Охорони Здоров’я – це структурний підрозділ всеукраїнської громадської «Українська Медична Рада», що займається захистом і задоволенням законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів його членів. Основними завданнями організації є сприяння формуванню загальнодержавного реєстру професійно практикуючих суміжних з медициною фахівців і інтеграції системи медичного обслуговування України в європейську систему охорони здоров’я відповідно до стандартів Євросоюзу, а також підтримка високого професійного рівня медичного обслуговування і об’єднання фахівців у цій галузі для подальшої співпраці

  • Ведення, підтримка і сприяння формуванню загальнодержавного реєстру професійно практикуючих працівників суміжних з медициною спеціальностей, з метою здійснення ними подальшої професійної практики в Україні та за кордоном.
  • Сприяння зростанню професійного рівня працівників охорони здоров’я шляхом підвищення кваліфікації та практичної майстерності і вдосконалення медичної освіти, розвитку творчого потенціалу та реалізації права кожного медика на інтелектуальну працю і його результати.
  • Проведення відповідно до статутної діяльності Організації навчальних курсів, семінарів, медичних конференцій, симпозіумів в галузі медичного обслуговування та охорони здоров’я.
  • Розслідування скарг і прийняття відповідних заходів до фахівців, які надають неякісні послуги.

Українська Професійна Рада Охорони Здоров’я проводить міжнародну систему реєстрації в Україні.

Основною функцією структурного департаменту УМР «Українська Професійна Рада Охорони Здоров’я» є ведення і підтримання реєстру працівників суміжних з медициною спеціальностей відповідно до стандартів реєстрації фахівців.

На даний момент проводиться реєстрація наступних фахівців:

1. Арт-терапевти
Арт-терапевти – це психотерапевти, які використовують мистецтво і творчість в лікуванні психоемоційного стану пацієнта.
2. Биомедицинские вчені (біомедики)
Біомедики займаються дослідженням біоматеріалів в лабораторних умовах для поліпшення ефективності лікування пацієнта.
3. Подологи
Подологи діагностують і лікують захворювання і патології стопи.
4. Клінічні вчені
Клінічні вчені займаються дослідженням, розробкою і тестуванням нових методів лікування патологій.
5. Дієтологи
Дієтологи займаються питаннями підготовки раціонального харчування, в тому числі лікувального, керуючись знаннями нутриціології.
6. Профпатологи
Профпатологи вивчають вплив несприятливих і шкідливих умов праці і професійних особливостей роботи на здоров’я організму людини.
7. Ортоптисти
Ортоптисти займаються виявленням, реадаптацією і функціональним обстеженням порушень зору.
8. Фельдшери
Фельдшери надають першу долікарську, термінову і невідкладну допомогу хворим і потерпілим, працюючи, як правило, в складі бригади «швидкої допомоги».
9. Фізіотерапевти
Фізіотерапевти – це фахівці з професійною освітою, які відновлюють порушену рухову здатність і дієздатність пацієнта
10. Психологи
Психологи – це фахівці в області консультування або діагностики психічно здорових людей, без застосування будь-б то не було лікарських засобів.
11. Протезисти
Фахівці, які займаються виготовленням модулярних протезів, ортезів і ортопедичних виробів.
12. Рентгенолаборанти
Медичні працівники, що мають середню медичну освіту і отримали підготовку на спеціальних курсах для роботи в лікувально-профілактичних і науково-дослідних медичних установах (рентгено-та радіологічних відділеннях, лабораторіях, кабінетах).
13. Логопеди
Фахівці, з чиєю допомогою визначаються і реалізуються необхідні методики щодо усунення дефектів мовлення, актуальних як для дітей, так і для дорослих пацієнтів.

Для реєстрації в УПРОЗ кандидат повинен подати заяву в паперовій або електронній формі. Після подачі заявки, члени ради приймають рішення про необхідність проведення інтерв’ю з кандидатом або про відмову у реєстрації, про що інформують письмово. Процедура реєстрації займає від 2-х до 4-х тижнів. Більш детальна інформація для суміжних медичних фахівців, що бажають зареєструватися в УПРОЗ, доступна на сайті організації http://hpcukraine.org/register.html.

Сертифікати Good Standing видаються тільки тим фахівцям, які були попередньо зареєстровані в Українській Професійній Раді Охорони Здоров’я та пройшли процедуру верифікації документів!
Видача сертифіката Good Standing передбачає оплату адміністративного збору. За запитом медичного фахівця, сертифікат може бути надіслано поштою в іноземний компетентний реєстраційний орган або на будь-який інший адресу. Згідно з правилами УПРОЗ, термін дії сертифіката Good Standing обмежений одним роком, однак відповідно до правил інших реєстраційних органів, сертифікат стає недійсним вже через 3-6 місяців. В такому випадку фахівець повинен подати нову заяву в УПРОЗ на видачу сертифіката. Більш детальну інформацію можна дізнатися, зв’язавшись з УПСОЗ по телефону +38 (044) 592 05 75 або електронною поштою info@hpcukraine.org.

Українська Професійна Рада Охорони Здоров’я
Україна, м Київ, вул. Івана Франка 25/40
www.hpcukraine.org
e-mail:info@hpcukraine.org
tel\fax 044592-0575

Украинская медицинская ассамблея

“Українська Медична Асамблея” є неприбутковою громадською організацією.

Головна мета організації «Українська Медична Асамблея» – це задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів; сприяння професійній та науковій діяльності медичних працівників, спрямованої на поліпшення рівня вітчизняної медицини та медичної практики, а також об’єднання фахівців в цій сфері.

«Українська Медична Асамблея» лобіює інтереси медичної молоді в іноземних навчальних закладах, шляхом отримання безкоштовних стажувань, стипендій та освіти на пільгових умовах. Представляє інтереси медичних установ, що гостро потребують донорської допомоги. Реалізує на території України благодійні проекти з порятунку людського життя.

Активна діяльність «Української Медичної Асамблеї» дала можливість підібрати і залучити до роботи кращих фахівців в області охорони здоров’я, зібрати волонтерів, підготувати близько 45 тренерів з організації профілактичної роботи та освітніх програм.

В Українській Медичній Асамблеї ви зможете отримати:

  • Консультацію профільних і досвідчених фахівців
  • юриста
  • спеціаліста з питань нострифікації документів
  • спеціаліста за програмами стажувань
  • фахівця реєстратора
  • спеціаліста з написання проектної документації на отримання гранту
  • фахівця обмінних програм на пільгових засадах
  • фахівця імміграційного права
  • отримати інші профільні консультації
  • підтримку та соціальний супровід
  • прослухати заняття з англійської медицині, англійської фармакології, менеджменту охорони здоров’я
  • взяти участь у волонтерському русі
  • допомога в отриманні роботи в Україні і за кордоном
  • отримати безкоштовну путівку на конференцію або конгрес
  • сприяння в отриманні робочої і навчальної візи

«Українська Медична Асамблея»

04205 Україна, м Київ, пр-т Оболонський, 22В
тел / факс: 8 (044) 592-05-75
Електронна поштаuma@ukr.net

Реквізити:
Рахунок одержувача 26000962481443
код ЄДРПОУ 33995310
Установа банку Відділення № 3 Першого Українського Міжнародного Банку в
м Київ, МФО 322755