Медична англійська/німецька

obs41

Загальні курси англійської та німецької мови без спеціалізації з медицини підійдуть тим слухачам, які хочуть розмовляти іноземною мовою в будь-яких життєвих ситуаціях. Ці курси стануть чудовою базою для подальшого проходження наших спеціалізованих та екзаменаційних курсів і нададуть слухачам чудову можливість познайомитися з культурою і побутом англомовних або німецькомовних країн. Обидва курсу спрямовані на практичне комплексне освоєння мови і подолання психологічного і мовного бар’єру при спілкуванні.

Загальні мовні курси передбачають формування і оволодіння всіма мовними навичками, а саме розмовної мови, сприйняття на слух і розуміння почутого, читання і письма. Спеціально розроблені програми і підручники дозволять кожному побачити свій прогрес і підтримувати постійний інтерес до вивчаємої мови.

Наші курси пропонуються в двох формах навчання: груповій та індивідуальній. У першому випадку, зв’язавшись з адміністратором, ви отримаєте інформацію про наявність вільних місць і зможете записатися на пробне тестування, яке визначить ваші навички і рівень знань. У другому – студенту нададуть викладача, який після особистої бесіди і першого вступного уроку розробить унікальну програму, яка ефективно підтягне слабкі сторони і закріпить вже пройдений матеріал.

В рамках програми використовуються авторитетні підручники таких видавництв як Oxford, Cambridge, Pearson, Longman, Langenscheidt та інші. Нашими методистами та викладачами також було зібрано і розроблено безліч додаткових матеріалів, які нададуть можливість отримати доступ до живої мови і зануритися в культуру тієї країни, мову якої ви вивчаєте. Протягом всього періоду навчання учні виконують тестові завдання, які дозволяють стежити за прогресом і визначати зони розвитку.

Прийшовши до нас, ви можете почати навчання з будь-якого рівня, а саме:

obs42

 

  • Елементарний (А1)
  • Нижче середнього (А2)
  • Середній (В1)
  • Вище середнього (В2)
  • Високий рівень (С1-C2)

В результаті проходження наших курсів учні зможуть поліпшити свої комунікативні навички, оволодіти необхідними техніками для ведення бесіди, значно збагатити свій словниковий запас і грунтовно вивчити англійську або німецьку граматику. Приходьте до нас і ми будемо раді познайомити і навчити вас.

Вартість і розклад занять
загальних мовних курсів (англійська або німецька)

 

Кількість студентів Кількість академічних годин * Графік занять Форма навчання
Група (від 3-х чол.) 40 ак. / годин Три рази на тиждень (Пн-Ср-Пт)

Два рази на тиждень (Вт-Чт)

В офісі
Пара (2 чол.) 40 ак. / годин визначається індивідуально В офісі
Індивідуально (1 чол.) визначається індивідуально визначається індивідуально В офісі / Дистанційно

* 1 академічна година = 45 хвилин